Krótki, wesoły poradnik dawania kosza

Oto kilka porad cioci Caroline. Prosto z serca ode mnie dla was. Powstały one na podstawie opowieści moich znajomych, jak również różnych wydarzeń z mojej dalekiej i niedalekiej przeszłości. Warto się im przyjrzeć i podać dalej. Być może oszczędzicie sobie lub swoim koleżankom, siostrom, mamom czy ciociom niepotrzebnych rozczarowań spowodowanych zachowaniem płci brzydkiej… przebrzydłej. Zapraszam.
1/ Jeżeli facet, który wcześniej widział Cię raz i kompletnie się Tobą nie interesował, zaczyna się często odzywać, zaraz po tym, jak zmieniłaś swój status na ‘Wolny’, daj mu kosza. To desperat.
2/ Jeżeli facet zakłada, że jeśli słuchasz ciężkiej muzy, to szczytem Twoich marzeń będzie wyjście do jakiejś metalowej lepkiej speluny z kotami kurzu na parapecie i odorem potu w powietrzu, daj mu kosza. Jego wyobraźnia to zero absolutne. Brrr!!
3/ Jeżeli facet nie może przestać gadać o swojej byłej, chociaż było to już kawałek czasu temu, a obok siedzi ktoś zupełnie inny i dużo fajniejszy, czyli Ty, daj mu kosza. Chyba nie chcesz spotykać się we trójkę ?
4/ Jeżeli facet zaprasza Cię na ‘niezobowiązującą kawę’, a pociąga Cię tak samo jak Twój zeszyt do matmy sprzed lat, pamiętaj: nie ma niezobowiązujących kaw!! Kawa sama w sobie jest zobowiązująca. Poza tym, co to za gierki ? Już lepiej, żeby wyłożył kawę na ławę. Oczywiście, daj mu kosza. Niech się nauczy wyrażać swoje potrzeby.
5/ Jeżeli facet ma dużo marzeń i planów, ale widzisz, że nie realizuje żadnego, daj mu kosza. W niedalekiej przyszłości wyjazd w góry, wyjście do kina czy nawet kupno lizaka również stanie się tylko marzeniem.
6/ Jeżeli facet nieustannie Cię krytykuje, nic mu nie pasuje w Tobie, chce Cię zmieniać, a jednocześnie deklaruje wielkie zaangażowanie, daj mu kosza. Chociaż wygląda na dużego, w rzeczywistości ma 5 lat, a Ty chyba nie chcesz czuć się jak pedofil ?
7/ Jeżeli facet od razu wysyła Ci zdjęcia swoich klejnotów, no cóż… jeśli klejnoty to dla Ciebie jedyny sens zadawania się z facetem, jesteś szczęściarą. Możesz nalać sobie drinka i podziwiać widoki. Jeśli jednak jest inaczej, daj mu kosza.
8/ Kosza należy dawać zdecydowanie, żwawo, z werwą, nie czekając, aż on Cię ubiegnie. Uciekanie od tej procedury w tzw. ‘olewkę’  jest słabe i robią tak tylko niezbyt dojrzali chłopcy.

Wszelkie podobieństwo do konkretnych osób jest umyślne i nieprzypadkowe, ale nie wymieniam nikogo z nazwiska, więc mogą mi naskoczyć.

Trzymajcie się ciepło, dziewczyny i pamiętajcie: nikt wam nie robi łaski, że się wami zainteresował !!

PAAA !!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: